Oyuncu Şener Kökkaya son yolculuğuna uğurlandı Oyuncu Şener Kökkaya son yolculuğuna uğurlandı

Nihal ve Bahar Candan kardeşler, kara para aklama soruşturmasında tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Sağlık sebepleriyle tahliye edilen Nihal Candan, dolandırıcılık davasında yargılanan koğuş arkadaşı Seçil Erzan'ı anlattı. Candan, Erzan'ın sürekli panik halinde, savaş modunda ve ölüm korkusu yaşadığını söyledi.

Katıldığı YouTube kanalında konuşan Nihal Candan, Erzan için "O içeri bizden 7 ay önce girmiş. Açıkçası onunla çok kalmak istemiyordum çünkü karşımızda sürekli panik halinde, savaş modunda, ölüm korkusu yaşayan birisi olması kardeşim Bahar’la bize iyi gelmeyeceği için" dedi.

Erzan'ın masum olduğunu düşündüğünü söyleyen Candan, "Masum olduğunu düşünüyorum onun. Söylenilen kadar değildir. En fazla mesleğinde bir şeyleri kapatmak için hata yapmış ya da bir üst yönetime söylememiştir yani" ifadelerini kullandı.

"Seçil Erzan mutlu muydu sizinle aynı koğuşta kalmaktan?" sorusuna yanıt veren Candan, "Onun işi daha zordu, iki deli. Deli derken bu kızlar cezaevinde gibi davranmıyor; kilo, saç cilt bakımı konuşuyorlar. Bu beyni oyalamak gerekiyordu" dedi. 

Kaynak: Haber merkezi