kimdir, kaç yaşında, nereli, instagram, son dakika, boykot, israil malı, 2024, elektrik kesintisi, su kesintisi, ankara, maç özeti, yayın akışı, izle, emekli
  • DOLAR 31,07 %0.17
  • EURO 33,68 %-0.05
  • ALTIN 2.032,18 %0.75
  • BİST100 9.374,20 %0.29
  • BITCOIN 50.900 %-0.84
  • ETHERIUM 2.922 %-1.93
5°

Yeni medya ve yeni gazetecilik pratikleriyle birlikte gazeteci yazacağını daha özgür yazma fırsatı bularak, daha fazla kişiye ulaştırabilmenin rahatlığını yakaladı. Hiçbir kurum, kuruluş, kişi ve siyasi partiye doğrudan ya da dolaylı bir ilişki ağına dahil olmadan yayın hayatına başlayan Elips Haber, ‘herkese eşit yaklaşır’ ilkesiyle ürettiği haberleri tarafsız bir şekilde kamuoyuna aktarıyor.

İletişim fakültesi mezunu gençlerden kurulu bir kadro ile yayım hayatına başlayan Elips Haber, yaptığı özel haberlerle de kamuoyunun sorunlarını dile getiriyor. Elips Haber, basın ilkelerine ve basın etik değerlerine uyarak, ve toplumsal kesimlerin aidiyetlerine, inançlarına, görüşlerine saygı göstererek demokratik bir dünya inşasının mücadelesini vermektedir. Yurttaş gazetecilik ve hak odaklı gazetecilik perspektiflerini günlük hayatta görünür kılmayı amaçlayan Elips Haber, bu minvalde söyleyecek sözü ve yapacak bir şeyi olan herkese kapılarını sonuna kadar açık tutmaktadır.

Ayrıca Elips Haber, yenilikçi ve modern bir tasarıma sahiptir. Kullanıcı dostu ara yüzü ile okuyucularına kolay ve hızlı bir kullanım imkanı sunmaktadır. Sitenin mobil uyumlu olması da, okuyucuların her zaman ve her yerden habere erişebilmesine olanak tanımaktadır. Sonuç olarak, Elips Haber, internet haberciliği sektöründe öncü bir haber sitesi olarak öne çıkmaktadır. Güvenilir, doğru ve hızlı haberler sunması, modern ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olması, okuyucuların siteyi tercih etmesinde önemli bir etkendir.