Erdoğan: Yıldız Sarayı'na ziyaretler ağustos sonuna kadar ücretsiz Erdoğan: Yıldız Sarayı'na ziyaretler ağustos sonuna kadar ücretsiz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, Ferdi Tayfur'un "Söyleten Sensin" şarkısı eşliğinde dün yayınlanan videosu siyaset gündeminde tartışılmaya devam ediyor.

Bahçeli'nin şarkıda "Ben sana dost oldum, sen düşman oldun; senden çektiklerim yetti canıma!" sözleriyle yürüyüşü, "Cumhur İttifakı'na ve AK Parti'ye bir mesaj" olarak lanse edildi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ise iddialar hakkında konuştu. tgrthaber.com.tr'ye konuşan Semih Yalçın, özeyle şunları aktardı:

“Dün sabah bir haber geçti, 'Sayın Devlet Bahçeli ameliyat oldu, bu yüzden 23 Nisan gösterilerine katılmadı' diye. Ben kendisiyle konuşmadım henüz büyüğümüzle; ama büyük bir ihtimalle bunun için yapılmış bir video. Videodaki şeyler, Cumhur İttifakı'na değil, arkadaşlar yanlış yorumluyorlar. Öyle bir şey yok. Ferdi Tayfur'u sever başkanımız. Bir de yürüyüşe çıkıyor, doktor tavsiyesiyle oradan bir enstantane yayınlamışlar. Mesele bundan ibaret.

Oradaki şarkı sözlerini mesela başka bir şekilde düşünelim, şarkı sözlerini Cumhur İttifakı'na yorumlayacaklarına, bizden giden Meral Akşener'e ve o ekibe yorumlaması daha doğru olmaz mı? Kongreleri geliyor cumartesi, onlara da yorumlamaya bir yani alternatif olarak söylüyorum.”

Kaynak: Haber Merkezi