Bir dönem Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Taro Emir Tekin, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen gibi isimlerin olduğu 'Sadakatsiz' dizisinde Derin karakterini canlandırarak kariyerinde yükselen Melis Sezen, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Son olarak Murat Ünalmış ile birlikte 'Gülcemal' dizisinde başrol oynayan Melis Sezen, birçok ünlü isim gibi Cannes Film Festivali'ne gitti.

Son dönemde ilginç dansları ile dikkat çeken Melis Sezen, geçtiğimiz günlerde özel bir üniversitenin dans etkinliğine katılmış, yaptığı şovla izleyenleri büyülemişti.

Film festivali için Cannes'a giden ve kırmızı halıda boy gösteren ünlü isim leopar desenli elbisesiyle peş peşe pozlar verdi. Sezen'in kombiniyle paylaştığı videosu ise kısa sürede viral oldu.

Melis Sezen'in, 'Ben Cannes için hazırım. Ya sen?' notuyla paylaştığı videosuna sosyal medya kullanıcılarından: 'Ne bu hareketler?', 'Merve Boluğur'a benzediğini fark eden tek ben miyim?', 'Neden kendine bunu yapıyorsun?' gibi eleştirel yorumlar geldi.

Rabia Soytürk ile Samet Vuruşan tatilde Rabia Soytürk ile Samet Vuruşan tatilde

Melis Sezen-5

Kaynak: Haber Merkezi