Beypazarı'ndan maden sularının İsviçre’de yasaklanmasına ilişkin ilk açıklama Beypazarı'ndan maden sularının İsviçre’de yasaklanmasına ilişkin ilk açıklama

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB yönetimindeki şeffaflık ve dürüstlük politikaları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. İmamoğlu, 2014-2019 yılları arasında İBB’nin tüm kurumlarıyla sadece 147 kez denetlendiğini, bunların büyük çoğunluğunun rutin denetimler olduğunu ifade etti. Buna karşılık, kendi dönemlerinde inceleme, soruşturma ve teftiş sayısının tam 1019’a ulaştığını belirtti.

Başkan İmamoğlu, bu denetimlerin sonucunda hiçbir soruşturmadan herhangi bir olumsuzluk çıkmadığını, İBB yönetiminin şeffaflık ve dürüstlük konusunda örnek teşkil ettiğini söyledi. İmamoğlu, “İstanbul’a hizmette şeffaf ve dürüst yönetimimizle örnek olduk. 1019 incelemeden bir şey çıkaramayanların iftira ve kumpas siyasetine başvurması bizi şaşırtmıyor” dedi.

İmamoğlu, yönetim anlayışlarının temelinde İstanbulluların ve İstanbul’a hizmet etmenin yattığını, bu yüzden “Tam Yol İleri” demeye ve milletin parasını millete hizmet olarak geri vermeye devam edeceklerini vurguladı.

Ekrem Imamoğlu Denetleme

Kaynak: Haber Merkezi