Olips İsrail malı mı? Olips nerenin malı? Olips boykot mu? Olips İsrail malı mı? Olips nerenin malı? Olips boykot mu?

Tuba Ünsal kimdir? Tuba Ünsal nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Tuba Ünsal'ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Tuba Ünsal kimdir? Tuba Ünsal kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Tuba Ünsal'ın biyografisini haberimizde derledik…

Tuba Ünsal kimdir?

Tuba Ünsal, 7 Aralık 1981 tarihinde Denizli'de doğmuştur. Annesi el sanatları öğretmeni, babası asker. Malatya'da yaşayan Ebru adında evli bir ablası var. İlkokulu Vize, Kırklareli'de okudu, ortaokulu Şanlıurfa'da okudu. Liseye ise İzmir'de başlayıp bitirdi. Lisedeyken voleybol takımında ve tiyatro kulübündeydi. Üniversiteye Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme Bölümü'nde başladı. Birinci sınıfında okurken, öğrenimine ara verdi. Daha sonra İstanbul Bilgi Üniversitesinde eğitimini tamamladı.
1998 yılında Elite Model Look yarışmasına katıldı. Ardından profesyonel mankenlik yapmaya başladı. Sonra Fransa'ya gitti. Birkaç ay burada'Kartal Sanat Tiyatrosu'na girdi. Ve burada 'Rıfat Ilgaz Sahnesi'nde oyunculuk yaptı.
Los Angeles'ta Stella Eller akademide oyunculuk eğitimi aldı.

Çeşitli televizyon dizileri ve sinema filmlerinde rol aldı, televizyon programları yaptı. 2003 yılında Yılmaz Erdoğan'ın çektiği "Vizontele Tuuba" filminde oynadı.