Selçuk İnan, ‘1,5 milyon dolar alacak iddiasıyla’ Seçil Erzan ve yöneticilerden şikâyetçi oldu Selçuk İnan, ‘1,5 milyon dolar alacak iddiasıyla’ Seçil Erzan ve yöneticilerden şikâyetçi oldu

Rasim Ozan Kütahyalı’nın Lider Haber’de 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulunurken İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ilgili söyledikleri tepki çekti. Kütahyalı canlı yayında İBB Başkanı’na hakaret etti.

"Her türlü şerefsizliği yapıyorsun"

Kütahyalı şöyle konuştu:

“Ekrem İmamoğlu, görüyorsun Kürtlerdeki değişikliği. Kürtlerin sırtına basarak kazanamayacağını görüyorsun. Risk alarak söylüyorum her türlü şerefsizliği yapıyorsun. Adam satın alma, adam kayırma, ona buna paralar dağıtma. Sırf Kürtlerin yeniden sırtına binebilmek için. Bak bugün tweet atım CHP’li delegelere rüşvet vermeye benzemez bu işler. CHP’li delegelere rüşvet verdin devlet karışmıyor, ben bildiğini biliyorum raporunu okudum. İlgili devlet kurumunun CHP’li delegelere nasıl rüşvet dağıttığının raporunu okudum, okuduğum gün söyledim. Devletten de korkmam gider açıklarım. Adam tutmaya adam kullanma yaparsan kazansan da elinde kalır!”

Kaynak: Haber Merkezi