Esra Erol Gül Taş kimdir? Gül Taş nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Gül Taş kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Esra Erol Gül Taş kimdir? Esra Erol Gül Taş kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Esra Erol Gül Taş biyografisini haberimizde derledik…

Esra Erol Gül Taş kimdir?

22 yaşındaki Gül Taş, Ali Kemal Taş ile evlidir. ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programında ismi geçmiştir.

Programa annesiyle katılan Ali Kemal Taş, eşi Gül'ün çocuklarını da alarak eski nişanlısı Yüksel Üner'e kaçtığını söyledi. 3 çocukları olduğunu söyleyen Ali, "Hala gittiğine inanamıyorum. Bana bakarken gözlerinde o sevgiyi görüyordum. Eşimin kaçtığı gün ben işteydim. Bizim eve tadilat için biri gelecekti, annem eşim yalnız kalmasın diye onun yanına gitti. Kapıyı çalmış, açan olmamış" dedi.

Yüksel'in annesi Gönül, "İtfaiye geldi, kapıyı açtı. Ev dağılmıştı, sanki hırsız girmiş gibiydi" dedi.

Ali, "Bizim Merve adında bir alt komşumuz var. Eşim, ben işe gittiğimde arkadaşı Buse'yi eve çağırmış. Buse de yeni boşanmış, annesinin yanından çıkıp Gül'ün yanına gitmiş. Ben 2 gün sonra işten eve dönerken eşim Buse'yi alt komşumuz Merve'nin evine götürmüş. Eşim, Buse'ye eski nişanlısını unutamadığını söylemiş. Yüksel yanında olmadığını söyledi" diye konuştu.

Canlı yayına bağlanan Buse, "Gül ile kaçtığından beri irtibat kurmadım. Gül ile kaldığımdan Ali Kemal'in de haberi vardı. Gül bana Yüksel'i unutamadığını söyledi. Yüksel ile iletişim kurduklarını görmedim. Gül, bana 'Dayanamıyorum, ilk fırsatta gideceğim' demişti. Evliliklerinde sorun vardı. Huzurları yoktu, sürekli kavga ediyorlardı. Ali, Gül'e şiddet uygulamıştı" ifadelerini kullandı.

Canlı yayına bağlanan Yüksel, "Gül ile en son 7 yıl önce iletişim kurduk. Ben bu olaya şaşırdım. Mutlu evliliği olan biri neden kalkıp kaçsın? Gül ve çocuklar benim yanımda değildi. Görmedim, duymadım, bilmiyorum" dedi.

Canlı yayına bağlanan Meltem isimli kişi, "Ben üçünü de tanıyorum. Buse yalan söylüyor. Gül kaybolmadan 2 gün önce evlerine gittim. Buse bana Gül'ün annesinin onları kabul etmediğini söyledi. Gül'ün kaçacağını herkes biliyordu, ben annesinin kabul edeceğini söyledim. Gül bana her şeyi anlatmıştı kaçmadan önce. 'Annem beni kabul etmiyor' dedi. Ben de '3 çocuğun var, kötü yola düşme. Buse'nin lafıyla hareket etme' dedim. Ali ile Gül'ün maddi sıkıntıları vardı, Ali hapse girdiğinde bile Gül evi terk etmedi. Onun aklına Buse girdi. Benim arkadaşım böyle değildi" şeklinde konuştu.

Nevşehir Merkez'de 112 m² daire mahkemeden satılıktır Nevşehir Merkez'de 112 m² daire mahkemeden satılıktır

Canlı yayına bağlanan eski bir komşu, "Eşi Gül'e şiddet uyguluyordu. Hamileyken bile dövdü, defalarca aldattı. Kız çok eziyet çekti" dedi. Ali, arayan kişinin Gül'ün annesi olduğunu iddia etti. 

Kaynak: Haber merkezi