Devrim Özkan, 2023 yazında ABD'nin Miami kentinde görüntülendiği Galatasaray'ın yıldızı Lucas Torreira ile ilgili soruya, "Her şey göründüğü gibi" cevabını vermişti. Bu sözlerle çiftin bir süredir saklamaya çalıştıkları ilişki resmiyet kazanmıştı.

Doludizgin aşk yaşayan ikili, sosyal medyada yaptıkları romantik paylaşımlarla çok konuşulmuştu. Adeta her adımları olay olan ünlü çiftten geçtiğimiz ocak ayında kötü haber gelmişti.

İkilinin birlikte yer alan fotoğrafları kaldırması sonrası sosyal medya hesaplarından karşılıklı takibi bıraklamaları dikkat çekmişti. Bu hamleler sonrası Torreira ile Özkan'ın ilişkisi sona erdiği ortaya çıkmıştı.

'Gelsin Hayat Bildiği Gibi' dizisindeki rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan ve özel hayatıyla gündemden düşmeyen Devrim Özken, sürpriz ayrılığın üzerinden aylar geçtikten sonra ilk kez konuştu.

Dün akşam bir etkinlikte görüntülenen güzel oyuncu, biten ilişkisi hakkında '2. Sayfa'ya dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

İbrahim Tatlıses geçirdiği ameliyattan sonra konser verecek İbrahim Tatlıses geçirdiği ameliyattan sonra konser verecek

‘’O benim için çok değerli bir insan, ben de onun için öyleyim. Güzel bir ilişki yaşadık. İnsan hayatı... Ne o zaman söylenenlere takıldık, ne de sonrasında söylenenlere. Asıl hikayemizi biliyoruz. İkimiz de birbirimizi hayatında kalan güzel insanlarız.’’

Kaynak: Haber Merkezi