Hindistan'da Kalu Kalbeliya ve Kanha Kalbeliya isimli iki kardeş, 14 yaşındaki bir kıza cinsel saldırıda bulundu. Daha sonra çocuğu diri diri yaktığı belirtilen saldırganlar, tecavüz ve cinayetten suçlu bulunarak ölüm cezasına çarptırıldı.

Cinayet, kimlik bilgileri açıklanmayan çocuğun tarlada çalışmaya gittikten sonra ailesi tarafından kaybolduğunun bildirilmesinin ardından ortaya çıktı. 14 yaşındaki kızın cesedi fırının içinde bulundu.

Netanyahu'nun ABD'de kaldığı otele 'Tutuklayın' yazısı yansıtıldı Netanyahu'nun ABD'de kaldığı otele 'Tutuklayın' yazısı yansıtıldı

Kayıp kızı aramaya çıkan erkek kardeşi, ifadesinde evlerinin yakınında yanan bir soba görünce şüphelendiğini söyledi.

Olayı araştıran polisler Times of India'ya şunları söyledi:

"Kızın erkek kardeşi, göçebe bir topluluk tarafından kurulan birkaç kömür fırını gördü. Fırınlardan birinden yükselen duman, akşamları faaliyet göstermedikleri için dikkatini çekti ve şüpheye düşürdü. Bir sopayla fırını karıştan kardeşi, kızın künyesini buldu. Adli tıp uzmanları tarafından fırından çok sayıda vücut parçası ve yanmış giysi çıkarıldı, diğer kalıntılar ise çevrede atılmış halde bulundu. Faillerin yanıcı sıvılarla ıslatması sonucu kızın trajik bir şekilde henüz hayattayken ateşe verildiği sonucuna varıldı."

Kaynak: Haber merkezi