Neredeyse her hafta X platformu için yenilikleri duyurmaya devam eden Elon Musk, şimdi de X Dating adı verilen bir özelliğin yakında geleceğini aktardı.

Whatsapp'a yeni özellik geliyor: Kullanıcı adıyla arama dönemi başlıyor Whatsapp'a yeni özellik geliyor: Kullanıcı adıyla arama dönemi başlıyor

Haber Global’ın haberi göre, Musk, kısa zaman önce çalışanlarına duyurduğu haberde X’in her şeyi kapsayan tek bir platform olma sürecinde olduğunu açıkladı.

Musk, platformun başarılı olabilmesi amacıyla YouTube, LinkedIn ve ayrıca, FaceTime, flört uygulamaları ve tüm bankacılık sektörüyle yarış içinde olmayı arzuluyor.

X’te yapılan toplantıda, X’e "Dating" özelliğinin geleceği açıklandı. Tek uygulamada her özelliği olmasını isteyen Musk, dating özelliğiyle Tinder gibi flört uygulamalarıyla da yarışmayı arzuluyor.

Ayrıca, LinkedIn'le yarışmak için X’te iş bulabilme özelliğinin de geldiğini paylaşan Elon Musk, dating özelliğiyle bireylerin X’teki içeriklerine göre uyumlu olan kullanıcıları birbiriyle eşleştirebilecek.

Dating özelliğinin halen ne zaman kullanılacağı bilinmiyor. Ancak, yakın zamanda kullanılması öngörülüyor.