Super Bowl için geri sayım devam ediyor. Amerikan futbol ligi şampiyonluk maçı Super Bowl sadece ABD’de değil dünya çapında ilgiyle izlenen organizasyonlar arasında yer alıyor. Sadece şampiyonluk maçı değil, ihtişamlı gösterilerle de adından söz ettiren gece de birbirinden ünlü isimler sahne alıyor. Peki, Super Bowl ne zaman, saat kaçta? 2024 Super Bowl’da kimler çıkacak? İşte ayrıntılar…

Hem spor hem de show dünyasının en çok ses getiren organizasyonlarından olan Super Bowl için artık sayılı saatler kaldı. Amerikan Futbolu Ligi’nin (NFL) final mücadelesi olan Super Bowl’da, Kansas City Chiefs ile San Francisco 49ers karşı karşıya gelecek. Bununla birlikte devre arasında ünlü yıldızın sahne alması planlanırken, olası bir aksaklık durumunda ise yerine gelecek isim de belli oldu…

Yerel seçimlerde yarışacak adayların listeleri kesinleşti Yerel seçimlerde yarışacak adayların listeleri kesinleşti

Super Bowl ne zaman, saat kaçta?

Super Bowl bu yıl 11 Şubat Pazar günü (bu gece) TSİ 00.45'de ekranlara gelecek. Organizasyon S Sport 2 üzerinden izlenebilecek.

2024 Super Bowl’da kimler çıkacak?

Super Bowl devre arası şovunun yıldızı bu yıl Taylor Swift olacak. Ancak Taylor Swift'in Japonya turnesinde olması ve yetişememe ihtimalinin de bulunması dolayısıyla Usher'ın da sahnede olabileceği ifade edildi.

Japon yetkililer, X platformundan paylaşımda 7-10 Şubat tarihlerinde dünya turnesi Eras Tour kapsamında Japonya’da dört konser verecek olan ABD’li şarkıcının özel bir uçakla ABD’ye dönerek 11 Şubat tarihindeki Super Bowl finaline yetişebileceğini duyurdu.

Tokyo ile Super Bowl finaline ev sahipliği yapacak şehir Las Vegas arasında 17 saatlik zaman farkı olduğunun altı çizildiği açıklamada, iki kent arasındaki uçuşun 12 saat sürdüğü vurgulandı.

Kaynak: Haber Merkezi