Suç örgütü lideri Sead Dedeic  kimdir? Suç örgütü lideri Sead Dedeic  nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Suç örgütü lideri Sead Dedeic  kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Suç örgütü lideri Sead Dedeic  aratılıyor. Suç örgütü lideri Sead Dedeic  kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Suç örgütü lideri Sead Dedeic  kimdir?

Suç örgütü lideri Sead Dedeic kimdir?

Suç örgütü lideri Sead Dedeic Karadağ Uyrukludur. Suç örgütü lideri Sead Dedeic hakkında pek bilgi bulunmamaktadır.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, İnterpol kırmızı bültenle aranan Karadağ uyruklu Sead Dedeic ve Hollanda uyruklu Marciano Eugene Ruimwijk’in İstanbul’da yakalandığını duyurdu.

CHP'den 2 kanuna ilişkin AYM'ye iptal başvurusu CHP'den 2 kanuna ilişkin AYM'ye iptal başvurusu

Operasyona yönelik sosyal medya hesabı X’ten bir açıklama yapan Bakan Yerlikaya, zehir tacirlerine nefes aldırmayacaklarını vurguladı. Vatandaşın huzurunu kaçıran ulusal ve uluslararası organize suç örgütlerine de nefes aldırmayacaklarına dikkat çeken Yerlikaya’nın açıklaması şöyle:

"Zehir tacirlerine ve çetelere nefes aldırmayacağız"

“Fransa tarafından çıkartılan İnterpol Kırmızı Bülteniyle “Uyuşturucu Madde Ticareti, Kaçakçılık ve Karapara Aklama” suçlarından aranan Karadağ uyruklu Sead Dedeic ve Hollanda tarafından çıkartılan İnterpol Kırmızı Difüzyon Mesajıyla (Acil Yakalama Mesajı) “Hollanda'nın Capelle bölgesinde Uyuşturucu Madde Ticareti ve Ateşli Silahlar” suçlarından aranan Hollanda uyruklu Marciano Eugene Ruimwijk İstanbul’da düzenlenen operasyonlarla yakalandı. Aziz Milletimizin Bilmesini İsterim ki; Hangi büyüklükte olursa olsun, hangi bülten ile aranırsa aransın, halkımızın huzurunu kaçıran ulusal ve uluslararası organize suç örgütlerine, zehir tacirlerine ve çetelere nefes aldırmayacağız.

Sead Dedeic:  28 Şubat 2024 tarihinde Edirne İpsala Kara Hudut kapısından ülkemize giriş yapan ve hakkında 2024 yılı Nisan ayında interpol kırmızı bülteni yayınlanan Sead Dedeic, düzenlenen bir operasyonla yakalandı.”

Bilgiler gelince sitemiz güncellenecektir.

Kaynak: Haber Merkezi