Masterchef 40. bölüm yayınlandı: Masterchef 41. bölüm fragmanı izle Masterchef 40. bölüm yayınlandı: Masterchef 41. bölüm fragmanı izle

Son dönemin popüler şarkıcılarından Sefo, yüzü olduğu bir dondurma markasının Karaköy'de yer alan bir AVM'de düzenlediği etkinliğe katıldı. Basın toplantısına İstanbul'un yoğun trafiğine takılmamak için helikopterle gelen Sefo, görenleri şaşırttı.

26 yaşındaki şarkıcı, "Benim için heyecanlı oldu. İstanbul’da trafik de vardı ve helikopterle geldik. Sevdim, hoşuma gitti" diyerek duygularını paylaştı.

Marka için hazırladığı şarkının klibinin yapay zeka ile yapıldığını ve kendisini süper kahraman gibi hissettiğini anlatan Sefo, “Klipte yapay zeka teknolojisini kullandık, bildiğim kadarıyla Türkiye’de yapay zeka ile yapılan ilk klip oldu. Bir süper kahraman ya da çizgi film kahramanı gibi hissettim, keyifli bir iş oldu” diye konuştu.

Türk Milli Takımı için yaptığı ‘Türkiyem’ adlı şarkıya imza atmaktan gurur duyduğunu söyleyen ünlü isim, ayrıca A Milli Futbol Takımı’nın Avrupa Şampiyonası'nda son 16’ya kalmasının mutluluğunu yaşadığını belirtip şöyle devam etti:

‘’Gruptan çıktık, mutluyum, çok güzel oldu. Başarıyla ilerliyoruz umarım şampiyon da oluruz. Milli takıma şarkı yaptığım için çok sevinçliyim.’’

Geçenlerde yaptığı "Deli gibi hissediyorum" açıklamasını ise bu kez “Deli demeyelim, biraz çılgın, ya da crazy” diyerek düzelten şarkıcı; ruh halini ise “Arada gelip gidiyor yani” sözleriyle tarif etti.

Sefo, ayrıca geçtiğimiz aylarda sosyal medyada etek giydiği görüntüler üzerinden kendisini eleştirip karşılıklı polemik yaşadığı Alişan’a bu kez zeytin dalı uzattı.

Konun uzamaması ve kapanması gerektiğini söyleyen şarkıcı, “Alişan abi sevdiğimiz, çocukken gördüğüm, takip ettiğim bir karakter. Saygı duyuyorum, büyütmek istemiyorum konuyu. Kendisi bir açıklama yaptı, ben de bir açıklama yaptım. Karşılıklı atışma olmasın, sever ve sayarım” dedi.

Sefo

Kaynak: Haber Merkezi