Cannes sahillerini SHOW TV’nin 'Pazar Sürprizi' programıyla birlikte gezen ve Ömür Sabuncuoğlu’nun sorularını yanıtlayan Pınar Deniz, "En çok istediğim şeylerden biri gelecek yıllarda Cannes’da bir filmimle olmak ve burada ödül almak. Merve Dizdar ödülü alınca çok mutlu olmuştum ve aynını kendim için de manifestledim" dedi.

Deniz, Esengül’ün hayatını oynayacağı iddiasına "Esengül için teklif gelmedi ama çekilecek pek çok biyografik hikâye olduğunu biliyorum" yanıtını verdi.

"Bugüne kadar ne kaşımı aldırdım, ne de saçımı boyattım"

Estetik operasyonlarla ilgili de konuşan Deniz, "Doğallık takıntım var. Bugüne kadar ne kaşımı aldırdım, ne de saçımı boyattım. Bir oyuncu olarak bütün malzemem yüzünde ve bunun kaybetmeyi istemem. O yüzden estetik yaptırmayı düşünmedim. Dileyen dilediğini yaptırabilir, ilerde belki ben de yaptırabilirim" ifadelerini kullandı.

Farah Zeynep Abdullah'tan 'muz fiyatı' tepkisi Farah Zeynep Abdullah'tan 'muz fiyatı' tepkisi

"Londra’da evlenme teklifi aldığım doğru"

Pınar Deniz, 6 Ağustos 2023’te yaptığı bir paylaşımıyla ilgili olarak, "O paylaşım evlilik teklifi olarak yorumlandı ama evlilik teklifine özel bir paylaşım değildi. Çok mutlu ve yüksek olduğum bir günü paylaştım. Sosyal medyada her aklıma eseni paylaşıyorum, belki de öyle yapmamalıyım. Ama 6 Ağustos’ta Londra’da evlenme teklifi aldığım doğru" dedi.

Pınar Deniz, bu yaz Kaan Yıldırım ile evleneceği iddiasına ise şöyle açıklık getirdi:

"Bu yaz evlilik gibi bir planımız yok. Her ikimiz de kariyerimizde ilerliyoruz. Kaan ile akışındayız, her an her şey olabilir."

Kaynak: Haber merkezi