Muammer Şahin kimdir? Muammer Şahin nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Muammer Şahin’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Muammer Şahin kimdir? Muammer Şahin kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Muammer Şahin’ın biyografisini haberimizde derledik…

Muammer Şahin kimdir?

Milli halterci Muammer Şahin koparmada Avrupa şampiyonu oldu. Şampiyon olan Muammer Şahin’i vatandaşlar merakla araştıryor. Peki Muammer Şahin kimdir?

Avrupa Halter Şampiyonası erkekler 55 kilo koparmada milli sporcu Muammer Şahin, son hakkında 112 kilogramı kaldırmayı başardı ve koparmada Avrupa'nın en büyüğü oldu.

Muammer Şahin 5 Şubat 1994 doğumlu olup, 55 kg kategorisinde yarışan Türk halterci. 2019 Avrupa Halter Şampiyonasında bronz madalya kazanmıştır.

Kariyeri

Peru'nun başkenti Lima kentinde düzenlenen 2013 Dünya Gençler Halter Şampiyonası'nda 56 kiloda yarışan Muammer Şahin Koparmada 107, silkmede 126 kiloluk kaldırışlarıyla toplamda 233 kiloya ulaşan Şahin üçüncü sırada yer alarak bronz madalyanın sahibi oldu.

Ermenistan’ın Erivan kentinde düzenlenen 2023 Avrupa Halter Şampiyonası'ında erkekler 55 kiloda Muammer Şahin, koparmada 112 kilo ile gümüş madalya, silkmede 130 kilo ile beşinci ve toplamda da 242 kilo ile dördüncü olmuştur.

Mansur Yavaş’ın serveti ne kadar? Mansur Yavaş’ın mal varlıkları neler? Mansur Yavaş’ın serveti ne kadar? Mansur Yavaş’ın mal varlıkları neler?