Metropoll, sektörün dinamik ve inovatif bir kuruluşu olup; müşterisinin belirlediği alanlar ve bilgi öncelikleri doğrultusunda stratejik kamuoyu araştırmaları gerçekleştirir. Araştırmalar ilgili alanda uzman bilim insanları tarafından hazırlanırken; şirket bünyesinde bulunan yetkin ve deneyimli araştırma ekibince yürütülür ve yine seçkin bilim insanları tarafından veri analizlerine tabi tutulur ve raporlaştırılır. Peki, Metropoll anket kimin? Metropoll Araştırma Merkezi hakkında detaylar

Metropoll,kurum ve şirketler tarafından araştırma için kendine tahsis edilen kurumsal bilgileri gizlitutarken,informantlarından elde ettiği tüm bilgileri de yasal gizlilik ve sorumluluk çerçevesinde değerlendirir.

Metropoll Anket

Metropoll anket kimin?

Metropoll Araştırma Merkezi sahibi Özer Sencar'dır. Özer Sencar 9 Mayıs 1947 tarihinde İzmir'in Ödemiş ilçesinde doğmuştur. İlkokul ortaokul ve liseyi Ödemiş'de okuduktan sonra Ankara'da 1966 yılında Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ne kaydoldu. Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve TÜBİTAK bursunu kazanarak yüksek öğrenimini sürdürdü. 1970 yılında üniversite eğitimini bitirdi.

Tarım Bakanlığı Uşak Zirai Mücadele ve Karantina Müdürlüğü'nde kısa bir süre çalıştıktan sonra Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nin 28 Şubat 1971 tarihinde açmış olduğu sınavı kazanarak aynı fakültenin Tarla Bitkileri Bölümü'ne asistan olarak girdi. 1976 yılında doktorasını tamamladı.

Sedat Önal kimdir? Sedat Önal kimdir?

1979 yılında Atatürk Üniversitesi tarafından bir yıl süreyle A.B.D. Michigan Eyaleti Michigan State Üniversitesi'nde araştırma ve inceleme yapmak üzere görevlendirildi.

1982 yılında doçent oldu. 1986 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Tokat Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümüne doçent olarak atandı ve Tarla Bitkileri Bölüm Başkanlığı görevine başladı. 1992-1994 yılları arasında Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektör Yardımcılığı, 1993-1996 yılları arasında Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı görevinde bulundu.

Özer Sencar, Metropoll Araştırma Merkezinin kurucusudur ve başkanı olarak görev yapmaktadır.

Prof.Dr.Özer Sencar evli ve iki çocuk babasıdır.