45 yaşındaki televizyoncu, yedi yaşındayken yaşadığı tecavüzden başlayarak, yıllar içinde farklı erkekler tarafından kendisine uygulanan şiddeti dile getirdi.

Yeni bir röportajda Katie, yıllarca tecavüzün yarattığı travmanın yanı sıra diğer istismar olaylarıyla uğraşmaktan yorulduğunu ve bunlardan kaçınmaya çalıştığını itiraf etti.

Arka Sokaklar 671. bölüm full izle, Arka Sokaklar fragman izle, Arka Sokaklar 672. bölüm fragman izle Arka Sokaklar 671. bölüm full izle, Arka Sokaklar fragman izle, Arka Sokaklar 672. bölüm fragman izle

Ünlü televizyoncu, ilk erkek arkadaşının şiddet uygulayan bir tacizci olduğunu, sonraki partnerinin ise onu defalarca aldattığını açıkladı.

Eski gösterişli model, kendisi ve ailesinin 2018 yılında Güney Afrika tatilindeyken bir araba hırsızlığı sırasında silah zoruyla alıkonulması olayını da anlatarak, faillerden biri tarafından tecavüze uğradığını ve iyileşmek için rehabilitasyona gitmek zorunda kaldığını söyledi.

Travmatik yaşamını başından itibaren anlatan Katie şunları söyledi: "Yedi yaşımdayken parkta tecavüze uğradım, sonra neredeyse kaçırılıyordum. Biyolojik babam henüz dört yaşındayken ailemizden ayrıldı. Annem ve üvey babamla birlikte Doğu Sussex'teki zorlu çocukluğumu hiç unutamadım. İlk erkek arkadaşım beni dövdü, sonraki kıyafetlerimi yırttı ve gidip telefon kulübesinden çıplak olarak annemi aramak zorunda kaldım, bir sonraki beni aldattı. Yani hiçbiri sağlıklı değildi ve sen güvensiz ve muhtaç oluyorsun, bu zehirli oluyor. Eğer erkekler hayatımda olmasaydı iflas etmezdim, psikolojik tacize uğramazdım. Modellik yapmamın nedeni bu mu bilmiyorum çünkü sanki beni görebiliyor ama bana dokunamıyorsun. Güvende hissediyorum."

Kaynak: Haber Merkezi