İsa Karadavut kimdir? İsa Karadavut nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. İsa Karadavut’nun kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında İsa Karadavut kimdir? İsa Karadavut kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. İsa Karadavut’nun biyografisini haberimizde derledik…

1 Nisan Müge Anlı: Cemile Karadavut ve kızı Sultan hayatta mı? 1 Nisan Müge Anlı: Cemile Karadavut ve kızı Sultan hayatta mı?

Kayseri Talas'ta 120 m² daire icradan satılıktır Kayseri Talas'ta 120 m² daire icradan satılıktır

İsa Karadavut kimdir?

28 yaşındaki Cemile Karadavut’u aramak için ablası, eski eşi ve yengesi Müge Anlı stüdyolarına geldi. 28 yaşındaki Cemile Karadavut, 9 yaşındaki kızı Sultan Şentürk ile 12 Mart Salı günü Ankara Yenimahalle'den kayboluyor. Ailesi bu kaybı şüpheli buluyor. Cemile’nin ablası, kız kardeşinin başına erkek kardeşinin ya da onun vasıtasıyla bir şey geldiğinden şüpheleniyor. Abisi İsa'nın Cemile’nin evine göz diktiği iddia edildi. İddiaya göre; İsa üfürükçülük yapıyor. Abi İsa'nın Cemile'yi tehdit ettiği öğrenildi.

İsa Karadavut yayına bağlanarak, "Şu an Samsun'dayım. Biletimi alın ben de şu an Samsun'dan İstanbul'a geleyim. Madem ben o kadar para kazanıyorum, üfürükçülük yapıyorum; neden benim param yok? Cemile'nin kız kardeşi başına bir şey getirmiştir. Ben oraya gelmek istiyorum. Ben kız kardeşimin kayıp olduğunu bilmiyordum. İmam nikahlıyım. Jandarma eşimi aramışlar. Onu Şerife kaybetti. Benim üzerime de iftiralar atıyor. O Şerife yılanın başı. Benim alnım açık. Ben görüşmedim. Ben her zaman doğru söylerim. Ben o yüzden kaçtım" dedi.

Kaynak: Haber Merkezi