'Survivor' yarışmasıyla ünlenen Atakan Işıktutan'la Eylül 2023'te yollarını ayıran İrem Derici, geçtiğimiz aylarda Gökhan Fırat ile yeni bir ilişkiye yelken açmıştı.

Hülya Avşar'ın Youtube'da yayınlanan programına konuk olan Derici'nin, "Bundan sonra bir ayrılık, bir erkek için asla kendimi üzmem. Aşkımdan gebersem de ertesi gün devam edeceğim. Üzülemem, üzülemem" sözleri çok konuşulmuştu.

Eminem, gazetede Slim Shady’nin ölüm ilanını yayınlattı Eminem, gazetede Slim Shady’nin ölüm ilanını yayınlattı

Programdaki gündem olan sözlerini alıntılayan ünlü popçu, "Âlimden hallice kadınım ve aşırı ileri görüşlüyümdür. Yeniden single and ready to mingle diye ben" mesajını yazmış, Gökhan Fırat'ı takipten çıkarmıştı. Sosyal medyada sevgilisi ile olan fotoğraflarını da silen Derici, ayrılığı ilan etmişti.

Derici'nin ayrıldıklarını açıklamasından günler sonra ise Gökhan Fırat, ünlü popçuya sarıldığı bir kareyi paylaşarak tekrar bir araya geldiklerinin sinyalini vermişti.

Ancak İrem Derici'den kafa karıştıran bir açıklama daha gelmiş; ünlü isim, yakın arkadaşı Enis Arıkan'ın sosyal medya sayfasından paylaştığı bir fotoğrafa, "Merak etme, bekârım ve bütün yaz Alaçatı’dayım" mesajını yazmıştı.

Gökhan Fırat ile tekrar bir araya gelip gelmediği merak konusu olan İrem Derici, önceki gün Bebek'te trafikte görüntülendi.

Araç içerisinde trafikte kısaca geçtiğimiz günlerde ayrıldığı sevgilisi Gökhan Fırat hakkındaki sorularını yanıtlayan şarkıcı, şu ifadeleri kullandı:

‘’Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum ama üzgünüm ve kalbim kırık. Bunu bilmeniz yeterli.’’

Akan trafikte yavaş yavaş ilerleyen Derici, yaz için hazırlık aşamasında olduğunu ve turnelere başlayacağını dile getirerek; "Yazın iş ve tatil bir arada olacak. Avrupa turnem de olacak, Türkiye'de de konserlerim de olacak. Bu yazı biraz çalışarak geçireceğim. Yoğun bir tempoya gireceğiz" açıklamasında bulundu.

Kaynak: Haber Merkezi