İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, toplantının, Jandarma Genel Komutanı, Emniyet Genel Müdürü ve Sahil Güvenlik Komutanı'nın katılımıyla gerçekleştiğini belirtti.

Diyarbakır'da bombalı eylem hazırlığında sanıklara 31'er yıla kadar hapis istemi Diyarbakır'da bombalı eylem hazırlığında sanıklara 31'er yıla kadar hapis istemi

Toplantının ana gündem maddesinin 31 Mart'taki yerel seçimlerin güvenliği olduğunu bildiren Yerlikaya, terör, asayiş, uyuşturucu, organize suç örgütleri, tütün ve makaron kaçakçılığı, çevrimiçi dolandırıcılık ve çocuk istismarı konularının da görüşüldüğünü kaydetti.

Yerlikaya, "Terör örgütleri ve iş birlikçileriyle, organize suç örgütleriyle, zehir tacirleriyle, şehir eşkıyalarıyla ve tüm suç odaklarıyla mücadelemiz azim ve kararlılıkla devam edecek. Kahraman güvenlik güçlerimiz, sanal devriyelerimiz yılın 365 günü, yaz kış, gece gündüz demeden görevlerinin başındalar. Hepsine görevlerinde üstün başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Anadolu Ajansı