Şarkıcı İbrahim Tatlıses'in 23 yıl sonra kabul ettiği kızı Dilan Çıtak Tatlıses, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şiddet gördüğünü iddia etti. Genç şarkıcının bahsettiği kişinin babası İbrahim Tatlıses olduğu düşünülüyor.

İbrahim Tatlıses, nikahında şahitlik yaptığı kızını Instagram'dan takipten çıkartarak birlikte yer aldıkları kareleri de sildi. Bunun ardından Dilan Çıtak Tatlıses'ten de dikkat çeken bir paylaşım geldi.

Instagram hesabından isim vermeden açıklama yapan genç şarkıcı "Bir kız çocuğuna yapılan şiddeti, psikolojik baskıyı, psikolojik tacizi herkes bilmeli ve görmeli. Bugün ben bir kız çocuğu olarak susarsam yarın daha fazla şiddete uğrayan çocuklarımız olur bizim. Anlatacaklarımdan sonra bütün dünya böyle bir şiddet yanlısını sevmeye devam edebilir ama artık herkes gerçeği bilmeli ki ben ait olmadığım bu kıyafeti huzurla üzerimden çıkarayım!" ifadelerini kullandı.

İbrahim Tatlıses konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmazken oğlu İdo Tatlıses de babasıyla bir fotoğrafını paylaşarak "Babam" notunu yazdı.

Emre Altuğ'un sahne kıyafeti sosyal medyada gündem oldu Emre Altuğ'un sahne kıyafeti sosyal medyada gündem oldu

Dilan Çıtak'a eşinden destek

Dilan Çıtak Tatlıses'in eşi Levent Dörter de yaptığı paylaşımda "Senin ne kadar merhametli, temiz kalpli, insanlara, hayvanlara elinden ne geliyorsa fazlasıyla yardıma koştuğunu yaşayarak ve görerek tanık olanlardanım. Ailenle olan bağına hayranım ve ne kadar çelme yesen de yıldızlara ulaşmana çok az kaldı. Unutma ki 'Güneş balçıkla sıvanmaz' güzel karım" dedi.

Kaynak: Haber merkezi