Deniz Demir: Bu vatanın gençlerine hak ettikleri insanca yaşam sunulmuyor Deniz Demir: Bu vatanın gençlerine hak ettikleri insanca yaşam sunulmuyor

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Eş Genel Başkanı Tülay Hatimoğulları, seçim çalışmaları kapsamında Urfa’ya geldi. Suruç ilçesinde bir konuşma yapan Hatimoğulları, “Baskılar ile bizi susturacaklarını sananlar daha önce yapılan operasyon ve seçim sonuçlarına baksınlar. Kayyım belediye önüne yerleştirdiği beton bloklara mavi deniz dalgası çizmiş. Yazın Suruç’u ziyaret ettik ve Suruç’un nasıl cezalandırıldığını yakinen gördük. O zaman yollar yapılmamıştı, Suruç toz içindeydi şimdi de bir çamur deryası. Suruç şimdi bir çöle çevrilmiş. Halk iktidara hak ettiği cevabı sandıkta verecek” dedi.

Hatimoğulları, “Ampule verilen her oy 3 hilale gidiyor. Bunu herkese anlatmamız gerek. Seçim ile alamadıkları yerleri sahte seçmen ile almaya çalışıyorlar. Birçok yere seçmen taşımışlar ama nafile. Birlikte çalışarak bu çabalarını boşa çıkaracağız” diye konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi