• DOLAR 32,83 %-0.06
  • EURO 35,66 %-0.13
  • ALTIN 2.546,71 %0.06
  • BİST100 11.090 %0.00
  • BITCOIN 65.700 %-2.09
  • ETHERIUM 3.493 %1.03
21°

Hizbullah Haberleri

Hizbullah haberleri ve güncel Hizbullah gelişmeleri, Hizbullah ile ilgili tüm video, Hizbullah fotoğrafları ve Hizbullah haberleri Elips Haber - 'Herkese eşit yaklaşır' sitemizde


Dünya

Hizbullah, İsrail'in Lübnan'ın güneyine düzenlediği saldırılara karşılık bu ülkenin iki askeri karargahını füze ve insansız hava araçlarıyla (İHA) bombaladığını duyurdu.

Dünya

İsrail ordusu, Hizbullah'ın geçen ay insansız hava aracı (İHA) ile düzenlediği saldırıda yaralanan askerinin öldüğünü bildirdi.

Dünya

Hizbullah Hareketi, İsrail ordusunun Lübnan'ın güneyine düzenlediği hava saldırısında 1 mensubunun öldüğünü bildirdi.

Dünya

Hizbullah Hareketi, Lübnan'ın güneyinden İsrail'in sınır hattında yer alan askeri üssüne saldırı düzenlediğini açıkladı.

Dünya

İsrail ordusu, Lübnan Hizbullah'ının perşembe günü insansız hava aracı (İHA) ile düzenlediği saldırıda yaralanan askerinin öldüğünü açıkladı.

Dünya

Hizbullah, Lübnan'ın güney sınırına yakın noktalarda bulunan İsrail'e ait bazı askeri mevzilere saldırılar düzenlediğini bildirdi.

Dünya

İsrail ordusu, Lübnan'ın güneyindeki Sur kentine düzenlediği, Hizbullah'ın üst düzey saha komutanı Muhammed Nime Nasır ve bir mensubunun daha öldürüldüğü...

Dünya

Lübnan'daki Hizbullah Hareketi, İsrail ordusuyla yaşanan çatışmalarda 2 mensubunun öldüğünü duyurdu.

Dünya

Arap Birliği Genel Sekreter Yardımcısı Husam Zeki, Arap Birliği'nin artık Lübnan'daki Hizbullah'ı 'terör örgütü' olarak sınıflandırmadığını açıkladı.

Dünya

Lübnan'da Hizbullah Genel Sekreter Yardımcısı Şeyh Naim Kasım, İsrail'in tehditlerinin kendilerini olumsuz etkilemesine kesinlikle izin vermeyeceklerini belirterek, İsrail'in sahaya çıkması...

Gündem

Terör örgütü Hizbullah'a yakın Mustazaflar Cemiyeti, Burger King ve Starbucks şubelerine tekbirlerle yapılan baskınları desteklediklerini duyurdu.

Dünya

İsrail ordusu, gerilimin tırmandığı Lübnan sınır hattında Hizbullah saldırılarında 3 güvenlik personelinin yaralandığını açıkladı.

Dünya

Hizbullah Hareketi, Lübnan’ın güneyinden İsrail’in sınır hattında yer alan yerleşim birimine kamikaze insansız hava aracı (İHA) ile saldırı düzenlendiğini duyurdu.

Dünya

Hizbullah Hareketi, Lübnan’ın güneyinden İsrail’in sınır hattında yer alan yerleşim birimine kamikaze insansız hava aracı (İHA) ile saldırı düzenlendiğini duyurdu.

Dünya

Hizbullah Hareketi, Lübnan’ın güneyinden İsrail’in kuzeyindeki askeri tanka kamikaze insansız hava aracı (İHA) ile saldırı düzenlendiğini açıkladı.

Dünya

İsrail ve Lübnan arasında arabulucu konumundaki ABD Başkanı Joe Biden'ın Kıdemli Danışmanı Amos Hochstein, İsrail ordusu ile Hizbullah Hareketi arasındaki...

Dünya

İsrail ordusunun Lübnan'ın güneyinde bir araca düzenlediği hava saldırısında 1 Hizbullah mensubunun öldüğü bildirildi.

Dünya

İsrail Savunma Bakanı Yoav Gallant, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un Fransa, ABD ve İsrail'in Lübnan sınırında Hizbullah ile artan gerilimi azaltmak...

Dünya

Hizbullah Hareketi, dün saha komutanının öldürülmesine misilleme olarak İsrail'in kuzeydeki onlarca hedefine ağır füzeler ve kamikaze insansız hava aracı ile...

Dünya

Hizbullah Hareketi'nin, İsrail'in kuzey bölgelerine yönelik yoğun bir füze saldırısı başlattığı belirtildi.

Dünya

Hizbullah Hareketi, Lübnan'ın güneyinden İsrail'in sınır hattı üzerinde yer alan askeri hedeflerine 4 saldırı gerçekleştirildiğini açıkladı.

Gündem

Diyarbakır Kayapınar ilçesi Tema Park’ta dün gece Swingamed isimli dans okulunun açık alanda düzenlediği dans etkinliğine katılanlar, tekbir getiren bir...

Dünya

Hizbullah Hareketi, Lübnan’ın güneyinden İsrail’in sınır hattı ile Golan Tepeleri'nde yer alan 2 askeri üssüne yönelik farklı silahlarla saldırı düzenlediğini...

Dünya

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Hizbullah ile yaşanan gerilim devam ederken ülkesinin kuzeyde "son derece güçlü bir eyleme hazır olduğunu" söyledi.

Dünya

ABD yönetimi, İsrail ile Hizbullah arasında son günlerde gerilimin artmasından endişe duyduğunu ve çatışmaların büyümemesi için diplomatik yolların kullanılması gerektiğini...

Dünya

Hizbullah Hareketi, Lübnan'ın güneyinden İsrail'in sınır hattı üzerinde yer alan bazı askeri noktalarına İran yapımı füzelerle saldırı düzenlediğini bildirdi.

Dünya

İsrail ile çatışan Hizbullah, Lübnan'ın güneyindeki sınır hattında 2 mensubunun daha öldürüldüğünü bildirdi.

Dünya

İsrail ordusu Lübnan'ın güneyinde düzenlediği hava saldırısında Hizbullah'ın saha komutanlarından birinin öldürüldüğünü açıkladı.

Dünya

Hizbullah, İsrail'in kuzeyindeki iki askeri noktayı doğrudan hedef alarak vurduğunu duyurdu.

Dünya

Hizbullah Hareketi, Lübnan'ın güneyinden İsrail'e ait askeri noktaya kamikaze insansız hava aracı (İHA) ile saldırı düzenlendiğini duyurdu.