Dizi, film, program ve haberleriyle Türkiye’nin en çok izlenilen ve en çok sevilen kanallarından FOX, çok yakında yeni ismi NOW ile izleyicisiyle buluşacak. Kanal, 2007 yılından beri seyircileri ile kurduğu güçlü bağı, yayın politikalarından, değerlerinden ve duyarlılığından hiçbir ödün vermeden korumaya devam edecek. Haber bültenleriyle de Türkiye’nin en çok izlenilen, en çok güvenilen, özgür ve tarafsız haberlerini izleyicisiyle buluşturmayı sürdürecek. 

Yerel seçimlere ilişkin kesin aday listeleri 3 Mart'ta açıklanacak Yerel seçimlere ilişkin kesin aday listeleri 3 Mart'ta açıklanacak

The Walt Disney Company Türkiye Genel Müdürü Cenk Soner, isim değişikliyle ilgili şunları aktardı:

“Yenilenen ismi NOW ile yayın hayatına devam edecek olan FOX, Türkiye’nin en çok izlenen, en çok sevilen kanallarından biri. 2007 yılından beri izleyicimizle güven ve samimiyete dayalı ilişkimizi hep koruduk. Sadece ismimizin değiştiği ve FOX'un yeniden markalaşması olarak adlandırabileceğimiz bu süreçte yayın politikamızı koruyarak, bağlı olduğumuz değerlere sadık kalarak, izleyicilerimizi sevdikleri içeriklerle buluşturmaya aynı şekilde devam edeceğiz.”

Şimdi NOW zamanı

Now

2019 yılında The Walt Disney Company, FOX kanalının uluslararası yayınlarını da kapsayan geniş bir satın alma anlaşmasına imza atmıştı. Bunu takiben kanal için isim değişikliğinin yapılması gereken gün yaklaştı. “Sevdiğiniz FOX Şimdi Now Oluyor” diyerek yeni ismini Ana Haber’de renkli bir tanıtımla açıklayan kanal, isim değişikliği kampanyasına bu akşam itibarıyla başladı. Bu süreçte içerik ve yayın politikalarında hiçbir değişiklik olmayacağı, değişimin sadece kanalın ismiyle sınırlı olacağı önemle vurgulanıyor.

Kaynak: Haber Merkezi