Ezgi Fındık kimdir? Ezgi Fındık nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Ezgi Fındık’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Ezgi Fındık kimdir? Ezgi Fındık kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Ezgi Fındık’ın biyografisini haberimizde derledik…

TikTok Türkiye'de kapanacak mı? TikTok yasaklanıyor mu? TikTok Türkiye'de kapanacak mı? TikTok yasaklanıyor mu?

Ezgi Fındık kimdir?

1993 yılında Almanya'da dünyaya gelen Ezgi Fındık,  bir ikiz kardeşe sahiptir. 4 kız kardeşi olan Ezgi Fındık'ın baba tarafı Giresunlu annesi ise Tekirdağlı Bulgar – Yunan göçmenidir. Eliz ile ikiz kardeş olan ünlü Influencer'ın 2 ablası vardır. Türkçe ve Almanca ana dili olan Ezgi Fındık aynı zamanda İngilizce, Fransızca ve İspanyolca bilmektedir. Eğitimine Almanya'da devam eden Fındık, üniversite eğitimi için İstanbul'a yerleşmiştir.

Modaya erken yaşlarda ilgi duyduğunu söylemişti

Ezgi Fındık, İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun olmuştur. Üniversiteyi bitirmesinin ardından Mac'de makeup artists olarak çalışmaya başlamıştır. Türkiye'ye döndükten sonra blog yazmaya başlayan Fındık, makyaj, kozmetik ve kişisel bakım üzerine birçok yazı yayınlamış ve video çekmiştir. Güzel YouTuber, makyaj ve modaya erken yaşlardan itibaren ilgi duyduğunu söylemiştir.

Milyonlarca takipçiye sahip

M.A.C’te çalışmasının yanı sıra orada makyaj eğitimi almıştır. MAC'deki çalışma süresi boyunca mağazalarda yarı zamanlı seyahat uzmanı olarak çalışarak, çeşitli yerlerde satış yapmıştır. 6 yıl süren M.A.C kariyerinden sonra Ezgi Findik Beauty adında kendi YouTube kanalını açmıştır.  Milyonlarca takipçiye sahip ünlü fenomen aynı zamanda Influencer'lık yapmaktadır.

Ezgi Fındık’ın serveti ne kadar?

Ezgi Fındık’ın servetine dair kesin bilgi olmamasına rağmen milyonları kazandığı tahmin ediliyor.