Damlanur Ciğer kimdir? Damlanur Ciğer nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Damlanur Ciğer’in kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Damlanur Ciğer kimdir? Damlanur Ciğer kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Damlanur Ciğer’in biyografisini haberimizde derledik…

Damlanur Ciğer kimdir?

Esra Erol'da programına katılan Damlanur Ciğer, 3 çocuk annesidir. Eşi Dursun Ciğer ile arasının kaynanası Perihan tarafından bozulduğunu söyleyen Damlanur Ciğer, Esra Erol'dan yardım istemiştir.

Daha sonra canlı yayına katılan Dursun Ciğer, eşiyle annesinin kavgalarından bıktığı için evden uzaklaştığını söylemiştir. Canlı yayına bağlanan Ciğer çiftinin tanıdıkları ise, karı kocanın 3. çocuklarını bir aileye yasadışı yollarla verdiklerini ortaya çıkarmıştır. 

9 Aralık 2023 Cumartesi televizyonda neler var? TV yayın akışında neler var? 9 Aralık 2023 Cumartesi televizyonda neler var? TV yayın akışında neler var?

Üçüncü çocuğa bakacak durumları olmadığı için onu evlatlık verdiklerini itiraf eden aile, izleyicileri şaşırtmıştır. Ciğer çiftinin 3. çocukları Nehir'i evlatlık alan Küçüköksüz çifti de canlı yayına katılmıştır. 

Küçüköksüz çiftinin 9 aylık Nehir'i yasal yollardan evlatlık almaması sebebiyle, çocuk devlet korumasına alınmıştır.