2019 yılından bu yana aşk yaşadığı basketbolcu sevgilisi Buğraha Tuncer ile Haziran 2023'te dünyaevine giren ünlü oyuncu Eda Ece, geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu duyurmuştu. 

Şimdilerde yedi aylık hamile olan ünlü oyuncu, Elle dergisine konuştu. 

Eda Ece'nin dergiye verdiği röportajdan öne çıkan başlıklar şöyle:

"Düğün günü zangır zangır titredim"

"Çok güzel bir düğün oldu ama bana bir panik geldi, zangır zangır titredim. Buğra elimi tutarak ve konuşarak sakinleştirdi beni. İyi ki 30’lu yaşlarımda evlenmişim. 20’lerindeyken tecrübesiz oluyorsun, hep aileler karışıyor. Babam nikah boyu mutluluktan ağladı, onun ağladığını görünce ben de neredeyse ağlıyordum."

eda ece buğrahan tuncer

"Hamileliğimle birlikte dikkatim daha da arttı"

"İlk 3 ayda midem bulandı, tansiyonum düştü. Bütün yan etkileri yaşadım! Gizli gizli kız istiyordum. Buğra hep “Fark etmez, sağlıklı doğsun da” diyordu. Hamilelik neredeyse tüm organlarınızı, hormonlarınızı ve beyninizi etkiliyor. Bu süreçte kadının hissetmesi gereken mutluluk ve kendine güven. Artık yediğimin içinde ne olduğuna, yüzüme ne sürdüğüme çok dikkat ediyorum. Hamileliğimle birlikte dikkatim daha da arttı"

Esra Erol'da 23 Şubat: Neler yaşandı? Esra Erol'da 23 Şubat 2024 bölümü izle Esra Erol'da 23 Şubat: Neler yaşandı? Esra Erol'da 23 Şubat 2024 bölümü izle

"Kızımın saçını boyatmasını ve dövme yaptırmasını istemem"

"Hayvanlarla dolu bir duvar kâğıdı seçtim. Buğra’nın çok sevgi dolu, çok iyi ve ilgili bir baba olacağını, her konuda bana yardımcı ve destek olacağını düşünüyorum. Çok umursamaz biri değilim ama çocuğa nefes aldırmayan bir anne de olmam. Hayatla ilgili bildiğim her şeyi öğretmeye çalışırım. k Kızımın saçını boyatmasını ve dövme yaptırmasını istemem, çünkü ben her ikisini de yapıp çok pişman oldum. İlk bir sene onu ihmal edecek bir işin içine girmem"

"Biz de üç kardeşiz. Kalabalık aileye alışkın… Bakalım sağlığımız, durumumuz her şey elverdiği sürece inşallah güzel bir durum olsun"