AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nebi Hatipoğlu, Emine Cahide Karaali Ortaokulu'na oy kullanmaya gitti. Hatipoğlu, kendisini çeken gazetecileri azarladı.

Artı Gerçek'ten Özge Zaim'in haberine göre, yerel yayın yapan Es TV'nin açıklamasını çekmesini istemeyen Hatipoğlu, gazetecilere tepki gösterdi.

Hatipoğlu, "Ne çekiyorsun oğlum? Üç ay boyunca hakaret, iftira. Bize 24 saat hakaret etti Es TV. CHP'nin yayın kuruluşu olduğunu biliyoruz. Oradan beslendiğini, faturalarının ödendiğini biliyoruz. Bu kadar yanlı bir haber üç ay boyunca hakaret, iftira olur şey değil" dedi.

"Rahatsız olduysan çekme"

Eskişehir.net muhabirinin araya girip Hatipoğlu'na "Biz de basınız. Yaptığınız doğru değil' demesi üzerine Hatipoğlu, "Rahatsız olduysan çekme sen hadi. Es Tv de çekmiyor hadi abi" dedi.

"Eskişehir haber burada mı? O da çekmesin" diyen Hatipoğlu, diğer basın kuruluşlarına açıklamalarda bulunduktan sonra oyunu kullandı.

Antalya'daki teleferik kazasıyla ilgili 13 şüpheli hakkında gözaltı kararı Antalya'daki teleferik kazasıyla ilgili 13 şüpheli hakkında gözaltı kararı

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nebi Hatipoğlu, oy kullanmak için geldiği okulda gazetecileri azarladı.

Kaynak: Haber merkezi