İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 1️6 ilde DEAŞ terör örgütüne yönelik gerçekleştirilen ‘Bozdoğan-48operasyonlarında 4️5 şüphelinin yakalandığını açıkladı. Operasyona yönelik sosyal medya hesabı X’ten bir açıklama yapan Bakan Yerlikaya, şu ifadeleri kullandı:

“1️6 ilde DEAŞ Terör Örgütüne yönelik gerçekleştirilen “BOZDOĞAN-48” operasyonlarında 4️5 şüpheli yakalandı. Aziz Milletimizin Bilmesini İsterim ki;

Teröristlerin hiçbirine göz açtırmayacağız. Tek bir hedefimiz var; son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar sizlerin duası ve desteği ile durmadan, duraksamadan mücadele etmek.

Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Başkanlığı ve Terörle Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde; İl Emniyet Müdürlüklerince Ankara, Antalya, Aydın, Düzce, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Sakarya ve Şanlıurfa olmak üzere 1️6 ilde DEAŞ terör örgütüne yönelik operasyonlar düzenlendi.

Operasyonlar sonucu: Çok miktarda döviz ve Türk Lirası ile çok sayıda dijital materyale el konuldu.  Operasyonları gerçekleştiren Kahraman Polislerimizi tebrik ediyorum. Allah ayaklarına taş değdirmesin. Milletimizin duası sizinle.”

Bingöl'de 40 bin 660 kök Hint keneviri ele geçirildi Bingöl'de 40 bin 660 kök Hint keneviri ele geçirildi

Kaynak: Haber Merkezi