'Müstehcen' paylaşımları sebebiyle gözaltına alınan Gizem Bağdaçiçek'in ifadesi ortaya çıktı 'Müstehcen' paylaşımları sebebiyle gözaltına alınan Gizem Bağdaçiçek'in ifadesi ortaya çıktı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı bu hafta 72. bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Yargı son bölümde neler oldu? Yargı full izle. Yargı dizisi 72. bölüm full izle. Yargı 73. bölüm fragman yayınlandı mı? Yargı 73. bölüm fragman izle. İşte detaylar...

Yargı 72. bölüm özeti

Mercan'ın bulunması ve ufaktan eve yerleşmesiyle birlikte rahat bir nefes alan Ceylin, sürecin ağırlığı ve hissettirdikleri ile kendisini bir vicdan muhasebesinde bulacaktır. Henüz üniversite üçüncü sınıfta iken başına gelen ve dönüp düzeltmek istediği olay, onun bugününü de karıştırmaya yetecektir.

Geçmişte yürüdüğü yolları yeniden yürüyen Ceylin; Engin, Zafer, İnci gibi artık hayatta olmayanları da hatırlayacak; Yekta'nın eski, karanlık tarafıyla burun buruna gelecektir. Öte yandan emniyeti sarsan yeni ölümlü vaka ise herkesin gündemine bomba gibi düşecektir.

Can'ın ölümü Kadir'in kararlılığının ve acımasızlığının ne denli büyük olduğunu göstermiş; Yekta, Osman ve Çınar'ı iyiden iyiye ürkütmüştür. Göstere göstere, büyüyerek gelen bu karanlık onları da her an yutacak gibidir. Günün sonunda Osman'ı neye bulaştığına dair sarsıcı hediyeler beklemektedir.

Birbirlerini ne kadar sevdiklerini, biri olmadan ötekinin eksik olduğunu iyice kanıksayan Ilgaz ve Ceylin çifti, geçmişin hayaletleri ile beraberce ve güçlerini birleştirerek başa çıkmak zorundadır. Fakat Ceylin geçmişini kazıdığı bu yolculukta hiç ummadığı, şoke edici bir sonun kendisini beklediğinden habersizdir.

Yargı 72. bölüm son sahne: Mercan, Ilgaz'a 'Baba' dedi