Tuğçe Kantık kimdir? Tuğçe Kantık nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Tuğçe Kantık’nun kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Tuğçe Kantık kimdir? Tuğçe Kantık kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Tuğçe Kantık’nun biyografisini haberimizde derledik…

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü Selin kimdir? Selin Berköz kimdir? Kısmetse Olur: Aşkın Gücü Selin kimdir? Selin Berköz kimdir?

Tuğçe Kantık kimdir?

Tuğçe Kantık aranıyor

4 yıllık evli, 32 yaşındaki Tuğçe Kantık 5 Kasım’da Bursa Torbalı’dan kayboldu.

Ailesi Tuğçe’nin nedensiz bir şekilde gittiğini söyledi. Küçük yaşta annesini kaybeden Tuğçe’yi teyzesi büyütmüş. Evden yalınayak çıkan, yanına hiçbir şey almayan Tuğçe nereye gitti? Tuğçe’nin eşi Harun ve kayınvalidesi ile birlikte İzmir Torbalı’da yaşadığı öğrenildi. Teyzesi, “Tuğçe beni kabullenemedi. Biz hayatından endişeleniyoruz. Kızım sosyal medyada odalarda sohbet ediyordu. Benim içime sinmiyordu” dedi.

Kendisi uyurken Tuğçe’nin evden çıktığını söyleyen Harun, “Biz Tuğçe ile 4 yıldır evliyiz. Annemle birlikte aynı evde yaşıyoruz. Hiçbir sorunumuz yoktu. Eşim son zamanlarda sosyal medyada odalara katılıyordu. Eşimin psikolojik sorunları vardı. Ayda 1 iğne vuruluyordu. Biz de üzerine çok gitmiyorduk. Tuğçem hani biz birlikte yaşlanacaktık? Ömrüm boyunca o kadar şey yaşadım ama hiçbir şeye bu kadar üzülmedim. Lütfen bize ulaş bir haber ver. Hayatta olduğunu bilelim. Bazen ben yokken annem ona bağırmış. Benim haberim yoktu. Ev işleriyle ilgili tartışıyorlardı. Ben eşime üzülmemesi için hiçbir zaman baskı yapmazdım ama annem bazen büyütürdü” dedi.