Suki Waterhouse kimdir? Suki Waterhouse nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Suki Waterhouse’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Suki Waterhouse kimdir? Suki Waterhouse kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Suki Waterhouse’ın biyografisini haberimizde derledik…

Suki Waterhouse kimdir?

Alice Suki Waterhouse, İngiliz model ve aktris. 1992'de Londra'nın Hammersmith bölgesinde dünyaya geldi. Annesi Elizabeth kanser koğuşu hemşiresi, babası Norman Waterhouse ise plastik cerrahtır. Charlie adlı bir erkek, Madeleine ve Imogen adlarında kız kardeşleri vardır. Lise yıllarında keşfedildikten sonra modelliğe başlayan Waterhouse, dünyanın önemli markaları için çalıştı. Bazı dizi ve filmlerde oynamaya 2010'da başlayan Waterhouse, ilk ciddi rolünü 2014 yılında Love, Rosie filminde aldı. Daha sonra Kuralsız, Aşk ve Gurur ve Zombiler filmlerinde oynadı. 2016 yapımı The Bad Batch filmindeki başrolüyle sinema dünyasında adını daha çok duyurdu. Bradley Cooper ve Diego Luna gibi aktörlerle birliktelikler yaşamıştır.

Ali Hüda Yılmaz kimdir? Ali Hüda Yılmaz kimdir?

Alacakaranlık serisinin yıldızı Robert Pattinson ile birlikte olan Suki Waterhouse, hakkında çıkan hamilelik haberlerini doğrulamıştır.