Alina Boz kimdir? Alina Boz kimdir?

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi'nin Zümrüt'ü Buse Varol kimdir? Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi'nin Zümrüt'ü Buse Varol nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi'nin Zümrüt'ü Buse Varol'un kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi'nin Zümrüt'ü Buse Varol kimdir? Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi'nin Zümrüt'ü Buse Varol kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi'nin Zümrüt'ü Buse Varol'un biyografisini haberimizde derledik…

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi'nin Zümrüt'ü Buse Varol kimdir?

Buse Varol, 25 Mart 1990'da Manisa'da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümü'nde tamamlayan Varol, 2012'de Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda yer aldı. Yarışmadan sonra bir süre modellik yapan Buse Varol, oyunculuk teklifleri almaya başladı."Tozlu Yollar" dizisiyle ilk dizi deneyimini yaşayan Varol, "Sevda Kuşun Kanadında", "Arka Sokaklar", "Şehrin Melekleri" ve "Kış Güneşi", "Rüya" gibi pek çok dizide yer aldı.

Buse Varol, geçtiğimiz yaz aylarında "Çok Tatlı" programının sunuculuğunu üstlendi. Ancak proje uzun süreli olmadı.

Buse Varol, "Payitaht: Abdülhamid" dizisinde "Mislimelek Sultan" karakterine hayat veriyor.
2017 yılında "Dostlar Mahallesi" adlı dizide rol almaya başlayan Buse Varol, aynı dizide çalışan rol arkadaşı Alişan ile Mayıs 2018'de hayatını birleştirdi. Varol, yakında bir evlat sahibi olacak.