Patronlar Dünyası’nın haberine göre, Var Böyle Tipler' ismiyle hayatımıza giren Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu, yakın çevrelerini 150 Milyon'a yakın dolandırıp Portekiz'e kaçmışlardı. 

'Dünya Güzellerim' programı tekrar çekilecek 'Dünya Güzellerim' programı tekrar çekilecek

Masum Canı Ölüme Terk Ettiler! Kıvanç Talu Ve Beril Talu İle İlgili Korkunç  Gerçek - TV Gündemi

Arkadaşlarını, kuaförlerini, manikürcülerini, şoförlerini bile dolandıran çiftten ise haftalar geçmesine rağmen hala daha bir ses yok. Sessizliğini koruyan çiftle ilgili de günler sonra korkunç bir gerçek ortaya çıktı. Kıvanç ve Beril Talu’nun hasta köpeklerini otel odasında bıraktıkları öğrenildi. Hayvan severlerin yardımıyla 1 aydır klinikte tedavi gören Lina'nın ise hayatını kaybettiği duyuruldu.

Banu Aydın, yaptığı sosyal medya paylaşımında Lina'nın hayatını kaybettiğini takipçileriyle paylaştı ve Kıvanç-Beril Talu çiftine tepki gösterdi.

Banu Aydın, yaptığı sosyal medya paylaşımında Lina'nın hayatını kaybettiğini takipçileriyle paylaştı ve Kıvanç-Beril Talu çiftine tepki gösterdi.Banu Aydın, "Hiç mi dostunuz, arkadaşınız yoktu alacak? Yıllarca bizi dahi ‘iyi hayvansever insanlarız’ diye kandırdınız... Bize de yuh! (Gerçi geçmişim seninle hoş değil ama ordan burdan kandırdın yine)" dedi.

Banu Aydın, "Hiç mi dostunuz, arkadaşınız yoktu alacak ? Yıllarca bizi dahi ‘iyi hayvansever insanlarız’ diye kandırdınız... Bize de yuh! (Gerçi geçmişim seninle hoş değil ama ordan burdan kandırdın yine)" dedi.