İsrail malı şampuanlar hangisi, hangi şampuanlar İsrail malı? Gazze’de başlayan savaş ile birlikte İsrail mallarına yönelik boykot hareketi de yaygınlaştı. Küresel ölçekte birçok kişi, İsrail'e ait ürün ve markaları tercih etmemeye başladı ve boykota gitti. İsrail malı şampuanlar, hangi şampuanlar israil malı? Türkiye'de satılan yerli şampuan markaları ve İsrail malı şampuanlar hangisi? İşte detaylar..

İsrail'de üretilen veya İsrail merkezli olan bazı şampuan markaları şunlardır:

Wickr nedir? Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü'nün kullandığı Wickr nedir? Wickr nedir? Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü'nün kullandığı Wickr nedir?

Ahava

Ahava, İsrail'de doğal mineralleri ve deniz bitkilerini içeren cilt bakım ürünleri üreten bir markadır. Bu marka ayrıca şampuan ürünleri de sunmaktadır.

Dead Sea Cosmetics 

Özellikle Lut Gölü'nden elde edilen minerallerle üretilen cilt bakım ürünleri ve şampuanlar sunan bir İsrail markasıdır.

Sabon 

Sabon, İsrail merkezli bir cilt bakımı ve kozmetik markasıdır. Şampuanlar da dahil olmak üzere bir dizi kişisel bakım ürünü sunarlar.

Lütfen unutmayın ki bu sadece bazı örneklerdir ve İsrail'de üretilen veya merkezli olan başka şampuan markaları da olabilir. İsrail menşeli bir şampuanı araştırırken ürün etiketlerini ve markaların resmi kaynaklarını kontrol etmek faydalı olacaktır.

Türk malı yerli şampuanlar 

 1. Naturalive
 2. Spumy
 3. Maranki
 4. Faber
 5. Bioxin
 6. Bioxin
 7. Komili 
 8. Duru
 9. Dalin
 10. Otacı
 11. Ersağ
 12. Biobelinda

Editör: Kadir Gürhan