Kocaeli Gölcük'te 4 katlı bina mahkemeden satılıktır Kocaeli Gölcük'te 4 katlı bina mahkemeden satılıktır

Ayşe Kaya kimdir? Ayşe Kaya nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Ayşe Kaya’nın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Ayşe Kaya kimdir? Ayşe Kaya kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Ayşe Kaya’nın biyografisini haberimizde derledik…

Ayşe Kaya kimdir?

Lise eğitimini İstanbul Harbiye’de bulunan Notre Dame de Sion Lisesi’nde tamamlayan Ayşe Kaya, üniversite eğitimini ise Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamladı. Boğaziçi Üniversitesi’nde eğitim gördüğü sıralarda o zamanlar kendisi gibi Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü öğrencisi olan Teoman ile tanıştı.

Üniversiteden mezun olmasının ardından New York School of Visual Arts ile International Center of Photography gibi kurslarda fotoğrafçılık eğitimi alan Ayşe Kaya, şimdilerde düğün ve doğum fotoğrafçılığı ile uğraşıyor. 2007 yılında “Aşk Tanıklık İster” adını verdiği bir fotoğraf sergisi açan Ayşe Kaya, 30 Aralık 2012 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi’nden bölüm arkadaşı ünlü rockçı Teoman ile hayatını birleştirdi.

Sade bir nikah töreniyle dünya evine giren çiftin düğünü magazin gündemine bomba gibi düştü. Yaklaşık 40 kişilik davetliden oluşan nikah töreninin şahitleri Funda Sanlıman, Murat Pazarbaşı ve Ayşe Tiryaki oldu.

Kaynak: Haber Merkezi