Ali Ercan Akpolat kimdir? Ali Ercan Akpolat nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Ali Ercan Akpolat’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Ali Ercan Akpolat kimdir? Ali Ercan Akpolat kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Ali Ercan Akpolat’ın biyografisini haberimizde derledik…

Ali Ercan Akpolat kimdir?

Doğma büyüme adalı olan ve 18 yaşında SHP ile siyaset hayatına başlayarak CHP ile devam eden, Adalar CHP İlçe Başkanlığı, Adalar Belediye Başkan Yardımcılığı ve CHP İstanbul İl Başkan Yardımcılığı yapmış olan Ali Ercan Akpolat tekrar CHP’nin Adalar ilçe başkanı oldu.

Birşah İsrail malı mı? Birşah nerenin malı? Birşah boykot mu? Birşah İsrail malı mı? Birşah nerenin malı? Birşah boykot mu?

Profesyonel balık adam olan Akpolat 3 Yıldız Usta Balıkadam lisansına sahip. Kendisi aynı zamanda Türkiye’nin ilk deniz mercan naklini yapan ekipte yer alıyor ve katıldığı birçok su altı organizasyon ile ulusal ve uluslararası medya tarafından da ilgiyle takip ediliyor. Ali Ercan Akpolat evli ve iki çocuk babasıdır. Büyükada’da balık restoranı işletiyor.