Zuhal Topal’la Yemekteyiz yeni sezon heyecanı devam ediyor. Hafta içi her gün saat 16:00’da ekranlara gelen bölümleriyle merak ediliyor. Peki, 21 Kasım Salı 482. bölümde neler oldu?

Furkan Mücahit Arslan kimdir?

Aslen Kastamonulu olan Furkan Mücahit Arslan, 26 yaşında. 3 yıldır bir otelde kısım şefi olarak çalışıyor. Gıda teknolojisi okuyan Arslan, aşçılık eğitimi aldı.

Haftanın ikinci gün yarışmacısı Furkan Mücahit Arslan’ın menüsü

Limon otu çorbası

Tahin soslu falafel

Pesto soslu rokalı salata

Erik soslu bonfile

Kuşkonmaz ve buğday risottosu

Tarte chocolat

Yarışmacılar Furkan Mücahit Arslan’ın masasını yorumladı

İlk gün yarışmacısı İrem Yaray, “Masayı beğenmedim. Gri ve pembe tonlarını uyumlu bulmadım. Birde mumları yakmaya fırsatı mı yetmedi? Genel olarak daha şık bir masa beklerdim. Beğenemedim” dedi.

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 64. bölümde neler oldu? 65. bölüm fragmanı izle Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 64. bölümde neler oldu? 65. bölüm fragmanı izle

Beşinci gün yarışmacısı; Nalan Toprak, “dünkü kuştan sonra çok daha iyi olmuş. Aynı yöne bakıyorlar” diye konuştu.

Dördüncü gün yarışmacısı; Sercan Orhan, “Masada kıl arıyorum. O yüzden dikkatlice bakıyorum” ifadelerini kullandı.

Furkan Mücahit Arslan’ın menüsü beğenildi mi?

Üçüncü gün yarışmacısı; Çağla Pınar Demirkaya, “Falafel çok güzel olmuş ben çok beğendim. Eline sağlık. Benim en önemli kriterim güzel kızarmasıydı” dedi.

Dördüncü gün yarışmacısı; Sercan Orhan, “Ben bu tabaktan mutlu değilim. Ama kesinlikle falafel böyle olmaz. İçi çok kıtır içinin yumuşak olması lazım. Ve çok dağılıyor. Ayrıca yağ çekmiş” diye konuştu.

İlk gün yarışmacısı İrem Yaray, “Çatalla bastığımda yemek ortadan ikiye ayrıldı dağıldı. Bende hepsi mi öyle diye denedim” dedi.