Yeni projesi 'İnci Taneleri' dizisiyle sık sık gündeme gelen oyuncu, yönetmen ve senarist Yılmaz Erdoğan'ın, 2 yıldır birlikte olduğu sevgilisi ortaya çıktı. 

Master Haber TV'ye çıkan Bircan Bali, Erdoğan'ın iki yıldır eski bir modelle gizli bir ilişki yaşadığını iddia etti. Bali, "Ben bir bomba patlatayım" diyerek Yılmaz Erdoğan'ın herkesten gizlediği bir sevgilisi olduğunu söyledi.

1 Mart Zuhal Topal Yemekteyiz 555. bölüm: Haftanın son yarışmacısı Yunus Emre Ulutaş’ın menüsü beğenildi mi? 1 Mart Zuhal Topal Yemekteyiz 555. bölüm: Haftanın son yarışmacısı Yunus Emre Ulutaş’ın menüsü beğenildi mi?

Bali'nin iddiasına göre, eski eşi Belçim Bilgin ile boşandıklarından beri başka bir isimle anılmayan Erdoğan, eski model Cansu Taşkın ile birlikte.

Bali, "Yılmaz Erdoğan 2 yıldır eski bir mankenle beraber, nasıl söyleyeyim Cansu Taşkın'la. Ben öyle bir bilgi aldım, gizliyorlarmış diye duydum" ifadelerini kullandı.

31 yaşındaki Cansu Taşkın ile 56 yaşındaki Yılmaz Erdoğan'ın ilişkisi, ikilinin arasında 25 yaş fark olması sebebiyle dikkat çekti.

Kaynak: Haber merkezi