Yargı'nın 14 Nisan Pazar günü yayınlanan 93. bölümü ile seyircileri ekrana kilitledi. Yeni bölümü merakla beklenen Yargı'nın 93. bölümünde neler oldu? Yargı'nın 94. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yargı 94. bölüm fragman izle.

Yargı 93. bölümde neler oldu?

Ilgaz'ın, Yeliz'in peşine kararlı düşüşü, çok hızlı bir şekilde onu bir tuzağa doğru çekmektedir. Üstelik kurulan tezgahın hemen başında, kendisine has yöntemleri olduğunu herkesin bildiği ama bir türlü ete kemiğe büründüremedikleri bir psikopat durmaktadır. Ilgaz'ın gün boyu attığı her adımının üzerinden tekrar ve tekrar pür dikkat geçen Ceylin'i çok sıkıntılı zamanlar beklemektedir. Evde Ilgaz'ı soran ve sürekli sayıklayan bir Mercan vardır üstelik…

Taş Kağıt Makas 12. bölüm full izle, Taş Kağıt Makas 13. bölüm fragman izle Taş Kağıt Makas 12. bölüm full izle, Taş Kağıt Makas 13. bölüm fragman izle

Diğer taraftan da duruşma günü gelen Çınar için, içeriden çıkmasının anahtarı olan Dilan'ın bir an önce bulunması ve ifade için ikna edilmesi gerekmektedir. Yekta, Bülent'ı kıskıvrak yakalama planında ters köşe olmak üzeredir. İyice köşeye sıkışan ve artık hareket sırası kendisine geçen Yekta için tehlike çanları gürültüyle çalmaktadır. Kendi planında kararlılıkla ilerleyen Osman, son hamlesi için uğraşırken şiddetle duvara toslayacaktır.

Ilgaz, ölümünün nasıl olmasını istediğini soran ve cevap isteyen katil ile burun burunadır; adeta kendi ölümünün gözlerinin içine bakmaktadır. Sevdiklerinin yanında olmadığı bir dünyada her yanıt büyük bir manasızlık taşımaktadır. Seçimi onu hiç beklenmedik, sonu meçhul, herkesten uzak bir yolculuğa çıkaracaktır.

Yargı 93. Bölüm izle

Kaynak: Haber Merkezi