Yargı'nın 11 Şubat Pazar günü yayınlanan 81. bölümü ile seyircileri ekrana kilitledi. Yeni bölümü merakla beklenen Yargı'nın 81. bölümünde neler oldu? Yargı'nın 83. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yargı 83. bölüm fragman izle.

Yargı 82. bölümde neler oldu?

Yiğit’in ölü bulunması herkeste bir şok etkisi yaratmıştır. Bütün aile şüpheli konumundadır. Ceylin bir yandan ailenin sırlarını çözmek için uğraşırken, diğer yandan yanı başındaki Yekta’nın bile ondan bir şeyler sakladığını öğrenecektir.

Merdan Osman ile yaptığı planla Kadir’in gizli servetine ulaşmak üzeredir. Çınar ise yeni edindiği dernek arkadaşları ile iyiden iyiye kaynaşmaktadır. Kürşat’ın ona getireceği ölüm haberi Çınar için bambaşka bir yolun işaret fişeği olacaktır.

Fırat’ın Yiğit davasındaki mecburi varlığı, Ceylin ile Ilgaz’ın ilişkisinde bir gedik açmıştır. Sınanmayı kendisine kader edinmiş ilişkileri bu sorunla da baş edebilecek güçtedir. Fakat bu kez aralarındaki mesafenin boşluğu kolay kolay dolacak gibi gözükmemektedir.

23 Şubat Zuhal Topal Yemekteyiz 550. bölüm: Haftanın son yarışmacısı Necmettin Ayrak’ın menüsü beğenildi mi? 23 Şubat Zuhal Topal Yemekteyiz 550. bölüm: Haftanın son yarışmacısı Necmettin Ayrak’ın menüsü beğenildi mi?

Yargı 81. bölüm izle