Volkan Demirel ile Zeynep Sever, 2010 yılında hayatlarını birleştirmişti. Yade ve Yeda adında iki kızları olan ünlü çift, evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı haberiyle gündem olmuştu.

14 Haziran Aslı Hünel ile Gelin Evi: Haftanın birincisi kim oldu? 14 Haziran Aslı Hünel ile Gelin Evi: Haftanın birincisi kim oldu?

2009 Miss Belçika güzeli Zeynep Demirel, önceki akşam Bebek'te bir mekandan çıkarken görüntülenirken, boşanma iddialarını asılsız olduğunu açıkladı.

‘’Bütün yazılanlara set çekmek adına, biliyorsunuz ki ben 19 yaşındayken Volkan'la çıkmaya başladık. Dolayısıyla beraber büyüdük. Her evlilikte olduğu gibi, zaman zaman bizim de evliliğimizde tartışmalar ve fikir ayrılıkları oldu. Teyit etmeden, dava açılmış gibi bir durumun yansıtılmasını doğru bulmuyorum. Sonuçta iki çocuğumuz var. Boşanma gibi bir durum yok. Biz çocuklarımızı korumak adına çok strese girdik.’’

Eşine dönen Zeynep Sever, "Volkan sen ne diyorsun?" diyerek, sözü eski milli kaleciye bırakmak istedi. Neşeli haliyle dikkat çeken Volkan ise gülerek "Katılıyorum" demekle yetindi.

Ünlü çift, basın mensuplarına açıklama yaptıktan sonra yeni aldıkları 15 milyon TL değerindeki isme özel plakalı lüks otomobilleri ile oradan ayrıldı.

İddialar sonrası eşiyle fotoğraf paylaşan Volkan Demirel, "Bazen (çoğu evlilikte olduğu gibi) tartışıyoruz, anlaşamıyoruz. Fakat boşanma davası açtığımız yönündeki haberler doğru değil. Şu an karşılıklı sabah kahvemizi içiyoruz" mesajını yazmıştı.

Kaynak: Haber Merkezi