13 Nisan 2024 Cumartesi televizyonda neler var? TV yayın akışında neler var? 13 Nisan 2024 Cumartesi televizyonda neler var? TV yayın akışında neler var?

Tuğba Kuruyemiş İsrail malı mı? Tuğba Kuruyemiş hangi ülkenin malı, zararlı mı? Tuğba Kuruyemiş İsrail’i destekliyor mu, İsrail’e destek veriyor mu? Şeklinde araştırmalar yapan vatandaşların en çok merak ettiği konu Tuğba Kuruyemiş hangi ülkenin olduğu konusu oldu.

Markanın menşei hakkında son dönemde gündem olan konular arasında yer alıyor. Vatandaşlar İsrail- Filistin Savaşı'nın ardından İsrail markalarına karşı boykot başlattı. Bu da vatandaşların hangi markanın hangi ülkeye ait olduğuna ilişkin olduğunu merak ediyor. Peki, Tuğba Kuruyemiş İsrail malı mı? İşte detaylar...

Tuğba Kuruyemiş İsrail malı mı?

Tuğba Kuruyemiş, Türkiye'nin en köklü ve en büyük kuruyemiş ve atıştırmalık üreticilerinden biridir. 1982 yılında Mehmet Emin Tuğba tarafından kurulan Tuğba Kuruyemiş, halen aile şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Tuğba Kuruyemiş'in CEO'su Mehmet Emin Tuğba'dır.

Kaynak: Boykot ürünleri