Bülent Dalgın kimdir? Bülent Dalgın kimdir?

Taha Hüseyin Karagöz kimdir? Taha Hüseyin Karagöz nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Taha Hüseyin Karagöz’ün kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Taha Hüseyin Karagöz kimdir? Taha Hüseyin Karagöz kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Taha Hüseyin Karagöz’ün biyografisini haberimizde derledik…

Taha Hüseyin Karagöz kimdir?

Taha Hüseyin Karagöz, İlköğretim, Ortaokul ve Lise tahsilini Zonguldak’ta tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni bitirmiş ayrıca, İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olmuştur.

Staj çalışmasını Kanal 7 bünyesinde tamamlayan Taha Karagöz, Kanal 7 bünyesinde editörlük çalışmalarında da bulunmuştur. Ardından Güneş Gazetesi’nde görev yapan Karagöz, istihbarat şefliği ve haber müdürlüğü yapmıştır.

Taha Hüseyin Karagöz aslen Trabzon’ludur. Trabzon’un Of İlçesi nüfusuna kayıtlı olan Taha Karagöz’ün çocukluk yılları ise Zonguldak’ta geçmiştir.

Kanal 7 kariyeri sonrasında, Türk Medya’da Haber Müdürü ve Diriliş Postası’nda Yazı İşleri Müdürü olarak çalışmıştır. 2023 yılı itibariyle Albayrak Medya Grubu bünyesinde Yeni Şafak Gazetesi ve TV NET’te mesleki kariyerini, çalışmalarını sürdürmektedir.

Kaynak: Haber Merkezi