Suç örgütü lideri Nurlan Zharımbetov ? Suç örgütü lideri Nurlan Zharımbetov  nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Suç örgütü lideri Nurlan Zharımbetov  kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Suç örgütü lideri Nurlan Zharımbetov  aratılıyor. Suç örgütü lideri Nurlan Zharımbetov  kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Suç örgütü lideri Nurlan Zharımbetov  kimdir?

Suç örgütü lideri Nurlan Zharımbetov  kimdir?

Kırmızı ve sarı bültenle aranan Nurlan Zharımbetov ‘un hakkında pek bilgi bulunmamaktadır. Nurlan Zharımbetov’un Kazakistan uyruklu olduğu bilinmektedir.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Derya Karaduman kimdir? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Derya Karaduman kimdir?

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, kırmızı ve sarı bültenle aranan Kazakistan uyruklu Nurlan Zharımbetov’un İstanbul’da düzenlenen ‘Mahzen-27’ operasyonuyla yakalandığını duyurdu.

Operasyona ilişkin sosyal medya hesabı X’ten bir açıklama yapan Bakan Yerlikaya, şu ifadeleri kullandı:

“İstanbul'da düzenlenen "MAHZEN-27" operasyonuyla hakkında İnterpol'ün

Kırmızı bültenle dolandırıcılık suçundan,

Sarı Bültenle 2 ayrı hırsızlık suçundan aranma kaydı bulunan Kazakistan uyruklu Nurlan Zharımbetov yakalandı.

Aziz Milletimizin Bilmesini İsterim ki;

Hangi büyüklükte olursa olsun, hangi bülten ile aranırsa aransın, halkımızın huzurunu kaçıran uluslararası organize suç örgütlerine, zehir tacirlerine nefes aldırmayacağız. Hepsini tek tek adalete teslim edeceğiz .

Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat ile Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Başkanlığı koordinesinde; İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğünce aranan şahıslara yönelik yapılan çalışmalar sonucu Kazakistan  tarafından "Dolandırıcılık ve Hırsızlık" suçlarından kırmızı ve sarı bülten ile aranan Nurlan Zharımbetov İstanbul'da düzenlenen "MAHZEN-27" operasyonuyla yakalandı.

Operasyonu gerçekleştiren Kahraman Polislerimizi tebrik ediyorum. Allah ayaklarına taş değdirmesin. Milletimizin duası sizinle”

Kaynak: Haber Merkezi