Mürsel Özağdaş kimdir? Mürsel Özağdaş nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Mürsel Özağdaş’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Mürsel Özağdaş kimdir? Mürsel Özağdaş kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Mürsel Özağdaş’ın biyografisini haberimizde derledik…

Suç örgütü lideri Mürsel Özağdaş kimdir?

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Kafes-39 operasyonları kapsamında 7 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen operasyonlarda Budaklar ile 6 organize suç örgütünün çökertildiğini ve suç örgütü üyesi 117 şüphelinin yakalandığını duyurdu.

Sosyal emdya hesabından paylaşımda bulunan İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya 7 ilde düzenlenen Kafas-39 operasyonları hakkıdna bilgi verdi.

Yerlikaya yaptığı paylaşımda, İstanbul’da Budaklar Organize Suç örgütü ve Antalya’da Soner Tayyar, Kocaeli’de Uğur Özgen, Samsun’da Sadi Yıldırım, Bilecik’te Melik Korkut, Kars’ta Mürsel Özağdaş, Konya’da Bülent Şimşek'in ele başı oldukları toplam 7 organize suç örgütünün çökertildiğini ve elebaşlarının da içerisinde bulunduğu 117 organize suç örgütü üyesinin yakalandığını açıkladı.

Ürgüp köftesi tarifi, Ürgüp köftesi nasıl yapılır? Ürgüp köftesi tarifi, Ürgüp köftesi nasıl yapılır?

Operasyonlar sonucu; 30 adet ruhsatsız tabanca, 20 adet tüfek ile çok sayıda senet ve paraya el konuldu.

Kaynak: Haber merkezi