Melik Korkut kimdir Melik Korkut nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Arama motorlarında Melik Korkut kimdir? Melik Korkut kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Budaklar Organize suç örgütüne yapılan operasyonda tutuklanan suç örgütü lideri Melik Korkut’in biyografisini haberimizde derledik…

Melik Korkut kimdir?

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Kafes-39 operasyonları kapsamında 7 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen operasyonlarda Budaklar ile 6 organize suç örgütünün çökertildiğini ve suç örgütü üyesi 117 şüphelinin yakalandığını duyurdu.

Sosyal emdya hesabından paylaşımda bulunan İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya 7 ilde düzenlenen Kafas-39 operasyonları hakkıdna bilgi verdi.

Yerlikaya yaptığı paylaşımda, İstanbul’da Budaklar Organize Suç örgütü ve Antalya’da Soner Tayyar, Kocaeli’de Uğur Özgen, Samsun’da Sadi Yıldırım, Bilecik’te Melik Korkut, Kars’ta Mürsel Özağdaş, Konya’da Bülent Şimşek'in ele başı oldukları toplam 7 organize suç örgütünün çökertildiğini ve elebaşlarının da içerisinde bulunduğu 117 organize suç örgütü üyesinin yakalandığını açıkladı.

Hatayspor - Fenerbahçe maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda yayınlanacak? Hatayspor - Fenerbahçe maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda yayınlanacak?

Operasyonlar sonucu; 30 adet ruhsatsız tabanca, 20 adet tüfek ile çok sayıda senet ve paraya el konuldu.

Kaynak: Haber Merkezi