1 Aralık Müge Anlı: Jülide evine dönecek mi? Bedriye Kılıç cinayetinde sıcak gelişme yaşandı, Hamide 16 gündür kayıp 1 Aralık Müge Anlı: Jülide evine dönecek mi? Bedriye Kılıç cinayetinde sıcak gelişme yaşandı, Hamide 16 gündür kayıp

2 Mayıs'ta Marekeş'te 2 gün düğün yaparak nikah masasına oturduğu Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile eylül ayında tek celsede boşanan Şeyma Subaşı, özel hayatıyla gündem olmaya devam ediyor. Boşanmasının hemen ardından adı iş insanı Burak Ateş ile anılan Subaşı'nın önceki akşam bir eğlence mekanında iş insanı İzzet Antebi ile öpüştüğü ileri sürüldü. Düşen iddianın ardından sessizliğini bozan Antebi, "Bahsi geçen insanla yan yana bile gelmedim" diyerek isyan etti.

"Bahsi geçen kişi ile yan yana bile gelmedim hatta orada olduğundan dahi haberim yoktu"

Tuvana Türkay ile ayrılan Antebi'nin bir eğlence mekanında Şeyma Subaşı ile yakınlaştığı ikilinin uzun süre eğlenecek öpüştüğü ileri sürüldü. Magazin basınına bomba gibi düşen iddianın ardından Instagram hesabından paylaşım yapan İzzet Antebi, iddiayı kesin bir dille yalanlayarak "Hakkımda bugün çıkan haber tüm detayları ile gerçek dışıdır. Bahsi geçen kişi ile yan yana bile gelmedim hatta orada olduğundan dahi haberim yoktu. Hiçbir doğruluk payı olmayan bu haber hakkında pek tabii ki hukuki olarak ne gerekiyorsa yapılacaktır. Bu kadar gerçekten uzak bir haberi ile insanları meşgul etmek, hayatlarını etkilemek bu kadar kolay olmamalı" dedi.

Şeyma Subaşı ile İzzet Antebi öpüştü mü? İş insanından jet yalanlama geldi