Cüneyt Demir kimdir? Cüneyt Demir, nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Cüneyt Demir’in kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Cüneyt Demir kimdir? Cüneyt Demir kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Cüneyt Demir’in biyografisini haberimizde derledik…

3 Mart 2024 Pazar televizyonda neler var? TV yayın akışında neler var? 3 Mart 2024 Pazar televizyonda neler var? TV yayın akışında neler var?

Seçil Erzan'ın korktuğu Cüneyt Demir kimdir?

Tekirdağ Çorlu’da yaşayan Cüneyt Demir, orada bir kaç apart işletiyor.  Emniyette Cüneyt Demir'in 11 tane suç kaydı var. 2021'de Tekirdağ'da tehdit ve hakaretten, 2021'de fuhuşa teşvik etmek, aracılık veya zorlama -bunun sebebi de işlettiği otel-, daha sınai mülkiyet kanuna muhalefet var. Fakat akabinde Antalya'da 2017'de açılmış bir dolandırıcılık davası var. Kendisi Çorlu'da yaşıyor fakat Adana, Karaman hatta Kayseri başka yerlerde de dosyası varmış, kendisi söyledi. Emniyette 11 suç kaydı, 3 tane de dava dosyası var. 

Futbol dünyasından birçok ismin karıştığı ve "Fatih Terim Fonu" olarak anılan dolandırıcılık davasında bankacı Seçil Erzan ifadesinde "Tam tarihini hatırlayamadığım bir gün Kapalıçarşı’da birinden para almıştım ancak bu şahıstan korktuğum için halihazırda ismini kesinlikle vermek istemiyorum" dediği isim belli oldu. Seçil Erzan’ın bahsettiği kişinin Cüneyt Demir olduğu ortaya çıktı. 

Cüneyt Demir bankanın teftiş kurulu raporuna göre, 11 Nisan günü banka müfettişleriyle görüşüyor. Kendisinin Seçil Erzan'a 150 bin dolar para verdiğini, bu parayı 15-20 gün için verdiğini söylüyor. Hatta diyor ki, '23 Mart günü Seçil Erzan'ın evine gittim, paramı istedim. Seçil Erzan da bazı sorunlar var, parayı şu anda veremiyorum ancak vereceğim dedi' diyor. 

Editör: Kadir Gürhan